almato
almato de almato en almato fr almato ru

firma

Firma


Firma ALMATO działa na polskim rynku od 2006 roku. Pomimo stosunkowo krótkiego czasu działalności firmy w jej obecnej formie, dysponujemy już bogatym doświadczeniem, nieustannie umacniając swoją pozycję na rynku. Głównym profilem naszej działalności jest produkcja i sprzedaż stolarki okiennej oraz drzwiowej. Jesteśmy przedsiębiorstwem w całości opartym o polski kapitał. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowanych pracowników oraz dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do jakości. Większość naszych produktów kierowanych jest na wymagające rynki Europy Zachodniej. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
stolarka

Stolarka ALU

Aluminium znajduje obecnie szerokie zastosowanie w nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych. W porównaniu z innymi materiałami posiada kilkukrotnie wyższą wytrzymałość, nie ulega odkształceniom, łatwo poddaje się obróbce... więcej »
stolarka

Stolarka PCV

Nowoczesna stolarka PCV adresowana jest do wszystkich ceniących komfort bezpieczeństwo, a przede wszystkim dobre właściwości termoizolacyjne. Oferujemy szeroki zakres produktów najnowszej generacji posiadających doskonałe... więcej »
stolarka

Logistyka

Zapewniamy transport naszych produktów, zarówno w kraju jak i za granicą. W naszej pracy stawiamy na komfort oraz bezpieczeństwo. Nasze produkty wysyłane są na specjalnych stojakach, odpowiednio zabezpieczających je na czas... więcej »